Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu Kurulumu Yozgat

Yozgat soğuk hava deposu kurulum ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. İklim endüstriyel soğutma olarak yılların verdiği tecrübe ve deneyimle gereken desteği vermek için buradayız. Sitemizde yer alan iletişim kanallarından, Yozgat için 7/24 ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

Yozgat soğuk hava deposu kurulumu talebinizden sonra uzman ekibimiz deponun kurulacağı alana gelerek keşif gezisi gerçekleştirir. Keşif gezisi sonucunda varılan sonuç sizlerle paylaşılır. Uygun değerlendirmeler yapılarak çalışmalara başlanır.

Soğuk hava deposu; düşük sıcaklıkta zarar gören ve bozulan ürünleri muhafaza etmek için özel tasarlanan oda olarak düşünülebilir. Soğuk hava deposu üretimi ve kurulumu işlemine başlamadan önce; muhafaza edilecek ürünlerin miktarı ve gereken sıcaklık aralığı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Depo planlaması yapılırken büyüme planlarınızı da dikkate almanız tavsiye edilir. Soğuk hava depoları uzun süreli yatırımlardır. Düzenli olarak bakımı ve onarımları yapılan depolar 5-15 yıl kullanılabilmektedir. Yozgat bölgesine kurulum hizmetinin yanında bakım onarım hizmetleri de vermekteyiz.

Soğuk hava depolarında en yüksek maliyeti yalıtım malzemeleri oluşturmaktadır. Farklı firmalar arasında oluşan fiyat farklarının en büyük sebebi düşük kaliteli yalıtım malzemesi kullanılmasıdır. Fakat bu durumda enerji sarfiyatı çok yüksek olacaktır. Biz verdiğimiz hizmet için bunu tercih etmiyoruz. Ve oluşabilecek sorunları müşterilerimiz ile paylaşmayı tercih ediyoruz. Çalışmalarımız için en makul fiyatları belirlemeye gayret ediyoruz fakat kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için hemen arayın 0(534)6334371


İLETİŞİM FORMU

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım