Endüstriyel Buz Makinesi

Endüstriyel Buz Makineleri

Günümüz şartlarında bir çok işletmede endüstriyel buz makineleri kullanılmaktadır. Bazı buz makineleri ürünlerin saklanması ve sergilenmesi için kullanılırken; bazıları da yiyecek ve içecek sektöründe tercih edilir.

Endüstriyel Buz Makineleri Ne İşe Yarar?

Özellikle sıcak iklime sahip bölgelerde gıda sektöründe endüstriyel buz makineleri daha çok rağbet görür. Günümüzdeki tüketim miktarı dikkate alındığında doğal üretim yöntemleri yetersiz kalmaktadır.

Buz makineleri ile deniz ürünleri satılan dükkan ve marketlerde de sık sık karşılaşırız. Deniz ürünleri tazeliğini korumak için soğuk bir ortama ihtiyaç duyar. Depolanması gereken ürün miktarı ve alanın büyüklüğüne uygun buz makineleri tercih ederek bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Endüstriyel buz makineleri üretilen buzun miktarından şekline kadar ihtiyaca yönelik olarak tasarlanır. İklim Endüstriyel Soğutma sizin için uygun ürünü bulmanıza yardımcı olur.

Endüstriyel Buz Makinesi Fiyatları

Endüstriyel buz makineleri fiyat olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. 40-60 bin lira arası bir rakama ortalama bir buz makinesi edinebilmek mümkün. Fakat bu fiyatın temsili olduğu unutulmamalıdır. Buz makineleri oldukça hassastır. Bu sebeple önceliği ucuz ürün arayışına vermek kısa vadede kârlı görünüyor olsada; uzun vadede zarar etmeye sebep olabilir. Kaliteli bir endüstriyel buz makinesi uzun yıllar aynı performans ile çalışmaya devam ederek ödenen paranın hakkını verecektir.

İklim Endüstriyel Soğutma Endüstriyel Buz Makineleri

İklim Endüstriyel Soğutma sektördeki tecrübesi ve referansları ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Endüstriyel buz makinesi üretimi profesyonel ve deneyimli bir ekip gerektirir.

Firmamız endüstriyel buz makineleri alanında;

  • ihtiyacınızı dinleyen ve analiz eden,
  • doğru ürünlere ulaşmanız konusunda size yol gösteren,
  • uygun fiyat yüksek performans ürünleri ile müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır.

Üretim sonrası kurulum ve düzenli bakım aşamaları da üretim aşaması kadar önemlidir. Doğru kurulum makinenin çalışma performansından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlar. Düzenli bakım ise olası sorunların önüne geçerek ciddi bir sorunla karşılaşmanızı önler. İklim Endüstriyel Soğutma olarak üretim, kurulum, bakım ve arıza giderme alanlarında da sizin yanınızdayız.

Buz Makinesi Çeşitleri

Buz makineleri kullanım amacına ve ihtiyaç boyutuna göre çeşitlenebilir. Kapasitesine göre, üretilecek buzun boyutuna göre, soğutma tipine göre makinalar vardır.

Buz makinelerinin kapasiteleri 25 kg ile 15 ton arasında değişmektedir. Bu aralıkta ihtiyacınıza uygun bir makine seçebilirsiniz.
Endüstriyel buz makineleri tatlı suyu veya tuzlu suyu dondurabilir. Ayrıca su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak 2’ye ayrılır.

Buz Makinesi Alırken Nelere Dİkkat Etmek Gerekir?

Buz makinesi alırken parçalarının ve tankların kolay temizlenebilir olması, soğutucu gaz giriş çıkışlarının sızdırmaz olması, tüm parçaların paslanmaz olması önemlidir. Alınan ürünün bu koşulları sağlaması hijyenik olarak güvenli bir ortam oluşturur. Cihazda çıkabilecek çok sayıda arızanın da önüne geçer.

Endüstriyel buz makineler; marketlerin balık reyonlarından şaküteri üretimine, oradan fırınlara hatta tükettiğimiz ekmeğin içine kadar her yerde kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için hemen arayın 0(534)6334371İLETİŞİM FORMU

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım


Hizmet Verdiğimiz İller